Як анотація зображень і штучний інтелект змінюють кіноіндустрію

Як анотація зображень і штучний інтелект змінюють кіноіндустрію

Штучний інтелект сам по собі є популярною темою в науці та фільмах, як безособова екзистенційна загроза, як-от SkyNet із серіалу «Термінатор», або популярні персонажі, як-от HAL 9000 із «Космічної одіссеї 2001 року» чи агент Сміт із «Матриці». Але чи знаєте ви, що ШІ допомагає знімати фільми? Тому що, звичайно, так! ШІ використовується в кількох завданнях протягом усього процесу.

Для початку ШІ допомагає писати сценарії. AI допомагає з плануванням і розкладом перед виробництвом. AI також корисний у створенні саундтреку. ШІ – це не чарівна кришталева куля. Однак це корисно для прогнозування касового успіху. ШІ навіть допомагає в таких речах, як кастинг і успішне просування. Штучний інтелект особливо використовується для редагування відео, фарбування та анімації. Такий ШІ створює розумних, завжди доступних помічників. Крім того, ШІ вміло масштабує повсякденні завдання. Це дає професіоналам кінематографії можливість зосередитися на найважливішому: своїй творчості.

Анімація та CGI отримали найбільшу користь від ШІ. Однією з речей, на створення якої великобюджетний фільм PIXAR потрібно так багато часу та грошей, є анімація, особливо проміжна. Проміжний або «анімаційний» процес — це процес анімації руху між двома ключовими кадрами. Створення проміжних елементів традиційно є тривалим процесом, орієнтованим на деталі. Без хорошого проміжного проміжку анімація «заїкається» і виглядає нервовою. Good in-between забезпечує плавну високоякісну анімацію. Навіть дитина, дивлячись улюблений мультфільм, помітить різницю.

AI можна використовувати для створення проміжної анімації. Хоча багатьом аніматорам досі подобається ручне керування процесом. Ця програма — це не тільки крута річ, яку штучний інтелект може зробити для промислового підприємства. Це також хороший приклад того, наскільки важливі сервіси відеоанотацій для машинного навчання. Зрештою, без нього було б неможливо створити такий цінний інструмент анімації.

Ротоскопія — ще одна популярна традиційна техніка анімації. Аніматори слідкують за живим фільмом. Традиційно це робилося вручну. Аніматори використали винахід польсько-американського аніматора Макса Флейшера під назвою ротоскоп. Зображення з живого бойовика проектувалися на скло. Таким чином вони могли створювати анімацію, накладену на фільм у процесі виробництва, який був дуже аналоговим. Звичайно, процес ротоскопії тепер виконується на комп’ютері, хоча протягом багатьох років це був повністю ручний процес.

Ротоскопія також зазвичай використовується в поєднанні з іншим процесом, який називається хромакей. Тепер ШІ можна використовувати для швидкого виконання завдань ротоскопії. Ви можете бути знайомі з ротоскопом із таких фільмів, як Waking Life (2001) або A Scanner Darkly (2006) або офіційного музичного відео на пісню «Take on Me» від a-ha. Навіть з комп’ютерами це був ще один трудомісткий процес анімації, орієнтований на деталі. Інструменти AI змінили все це так, що більшу частину цього більше не потрібно робити вручну. Натомість штучний інтелект може виконувати ротоскопію точно та за менший час.

За цією інновацією, що економить час і гроші, звичайно, стоїть відеоанотація для машинного навчання. Це робить можливим створення таких інструментів ШІ для кіноіндустрії. Методи анотації зображень і відео, які позначають і класифікують кожен піксель, не просто допомагають створювати набори даних для алгоритмів. Вони також допомагають створювати магію кіно в анімації та редагуванні відео.

Сфери вдосконалення штучного інтелекту в кіноіндустрії

  • ШІ допомагає з написанням сценаріїв так само, як зараз допомагає з іншими видами написання.
  • Планування та планування перед виробництвом
  • AI допомагає створювати музику, редагувати та мікшувати звук.
  • Кастинг, так, ШІ тепер допомагає з кастингом і вибором кращих акторів.
  • Прогнозування прибутків і касових зборів
  • Акції та маркетинг
  • Редагування відео
  • Забарвлення
  • Анімація, особливо між та ротоскопом
  • Переклад, субтитри та дубляж.

Більше способів ШІ змінює створення фільмів

Маскування — це техніка редагування відео в кіноіндустрії. Ви можете щось знати про це, якщо знаєте про хромакей і синій або зелений екран, який вони використовують. Це спосіб модифікації або накладання плівки, найчастіше шляхом заміни фону, зберігаючи об’єкти незмінними. У минулому це був ще один трудомісткий ручний процес. Це було дуже виснажливо і вимагало внесення змін кадр за кадром. При правильному виконанні ефект приголомшливий. Однак, коли зроблено погано або зроблено помилку, ілюзія руйнується.

На щастя, тепер такі інструменти ШІ, як Runway, спрощують автоматичне ротоскопування та маскування. ШІ також робить ці процеси набагато швидшими. Професіонали повідомляють, що виконують такі завдання за 1/24 часу, який витрачався на їх виконання. У той час як Голлівуд відомий своєю високобюджетною продукцією, створення фільмів вимагає часу. Час-гроші.

Розбираючись на цю тему, ви повинні знати, що наша послуга аутсорсингу анотацій зображень може заощадити вам багато часу та грошей. Це також може бути великою підмогою для стартапів і невеликих компаній, так само як одна з найбільших змін у кіноіндустрії, спричинених ШІ. Наприклад, штучний інтелект полегшив невеликій незалежній анімаційній студії отримання високоякісних результатів.

Інші завдання, з якими ШІ справді допомагає у створенні фільмів, це переклади, субтитри та дубляж. Здається, рано чи пізно всі використовують такі речі, як перекладач Google, і кіноіндустрія також може використовувати автоматичний переклад, щоб вийти на більші світові ринки. Крім того, для створення субтитрів можна використовувати голос, текст і пов’язані технології. Одна з найцікавіших речей — піти далі й використовувати штучний інтелект у дубляжі.

Шанувальники аніме в США кажуть, що субтитри завжди краще, ніж дубльовані. Це тому, що якість звуку дубльованих фільмів зазвичай досить жахлива, а голоси не завжди збігаються. Однак усе змінилося з такими інструментами, як Deepdub. Навіть із коротким звуковим зразком голосу актора Deepdub може скопіювати його та отримати повний діапазон людського голосу. Таким чином, оригінальний голос актора можна використовувати в дубльованій версії іншою мовою. Використання ШІ також може значно скоротити час виробництва.